Kontakti

Jūs varat nosūtīt mums vēstuli pa e-pastu vai izmantojot zemāk doto formu, un uzdot jebkuru Jūs interesējošu jautājumu un saņemt Jūs interesējošu informāciju. Mēs centīsimies sniegt vispilnīgāko atbildi. Tāpat mēs arī būsim priecīgi par Jūsu priekšlikumiem, kā uzlabot mūsu projekta darbu un struktūru.

Ietaupiet savu un mūsu laiku. Izlasiet sadaļu Tehniskais atbalsts, kur iespējams rast atbildes uz daudziem jautājumiem.. Ja Jūs neatrodiet Jums vajadzīgo atbildi, sazinieties ar mūs klientu atbalsta dienestu, izmantojot Live Chat, vai rakstiet mums. Maksimālais pieļaujamais atbildes laiks uz pieprasījumu ir 48 stundas. Tomēr, kā liecina prakse, pieprasījumus sāk apstrādāt pirmās stundas laikā no to pienākšanas brīža. Lietotāju pieprasījumu apstrādes sistēmu nepārtraukti kontrolē uzņēmuma vadība.

phone pa Tālruni *

Palīdzība pa tālruni būs pieejama drīzumā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

mail pa E-pastu

Abonementu daļa: info@tv-over.net
Maksājumu daļa: invoice@tv-over.net
Piegādes daļa: delivery@tv-over.net
Tehniskie jautājumi: support@tv-over.net
Kontakti izplatītājiem: dealers@tv-over.net

skype pa Skype

Zvanīt, Rakstīt, Pievienot kontaktiem
Skype var lejupielādēt šeit.


* Mūsu tehniskā atbalsta telefoni nav maksas telefoni un netiek tarificēti no mūsu puses. Maksa par zvanu abonentam ir atkarīga no tā sakaru operatora tarifiem un nosacījumiem.


pencil Kontaktforma

Pašlaik mēs piedāvājam atbalstu krievu, latviešu un angļu valodās. Lai sazinātos ar mums, izmantojiet atbalstītu valodu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz Jūsu sapratni!
captcha