Izplatītājiem un partneriem

Mēs aicinām Jūs kļūt par pakalpojuma TVoverNET izplatītājiem, tā ir lieliska iespēja nopelnīt, kā arī ieinteresēt Jūsu klientus.

Nedaudz par mums

TVoverNET ir viens no pasaulē lielākajiem uzņēmumiem, kas nodrošina etnisko televīziju Internetā. Mūsu skatītājiem ir iespēja vērot vairāk kā 150 TV kanālus no Krievijas, Ukrainas, Lietuvas, Latvijas un citām NVS valstīm, kas atrodas jebkurā pasaules vietā. To rīcībā pilns 7 dienu vispopulārāko telekanālu ētera arhīvs, kā arī vairāk nekā 50’000 nosaukumu vienību videotēkā, kas katru dienu tiek papildināta.

Kas varētu būt ieinteresēts šajā piedāvājumā?

Ja Jums ir savs bizness, un Jums bieži jāstrādā ar krievu valodā runājošiem cilvēkiem, mēs varam Jums piedāvāt papildu ienākumu avotu, kā arī konkurētspējas pārākumu darbā ar saviem klientiem. Mēs piedāvājam Jums kļūt par TVoverNET pakalpojuma izplatītāju. Jūs varat izmantot mūsu zīmolu vai strādāt ar savu. Mūsu priekšlikums – tā ir ne tikai iespēja nopelnīt, bet arī ieinteresēt savus klientus, piedāvājot unikālu un pieprasītu preci. Piedāvājums varētu būt īpaši interesants krievu produktu veikaliem, grāmatveikaliem, elektronikas veikaliem, satelītantenu uzstādītājiem un cilvēkiem, kuri orientējas tehnikā.

Kā tas darbojas?

earn_money

Jūs pie mums iegādājaties abonementus par pazeminātu (īpašu) cenu, minimālais pasūtījums 3-5 abonementi. Ja jums ir savas pierīces, kurām Jūs plānojat izmantot mūsu pakalpojumus, Jūs varat tās izmantot. Mēs atbalstām televizorus un atskaņotājus Mag 250 micro, Dune HD, Samsung Smart TV/Blue Ray Player. Tomēr mēs iesakām savas pierīces, jo mēs esam tās izstrādājuši savam pakalpojuma un ir 100% pārbaudītas darbā.

Pēc abonementu iegādes, Jūs saņemsiet pieteikumvārdu un paroli jau ar pasūtīšanas iespēju, ko Jūs izmantosiet, lai ieietu vietnē, pierīcē vai jebkurās mūsu aplikācijās. Pēc tam Jūs sākat pārdot mūsu pakalpojumus un iekārtas saviem klientiem. Visu, ko Jūs nopelnāt, Jūs saņemat uzreiz no sava klienta.

Sadarbība ar mums, nepieliekot papildu pūles, dod Jums papildu ienākumus, kuri nekad nav lieki. Bet pats galvenais- Jūsu klientu pateicība par tiem doto iespēju pietuvināties dzimtajai kultūrai un valodai. Mūsu izplatītāju nodaļa jebkurā laikā atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.

Cik izplatītājs nopelna ar abonementu pārdošanu?

earn_money_graphic

Izplatīšanas darbība pastāvīgas vai nepilnas nodarbinātības gadījumā var katru mēnesi Jums dot no 1000 līdz 5000 euro. Rīkojoties ar lielu preču daudzumu, Jūs varat rēķināties ar lielāku peļņu, izmantojot vairumtirdzniecības atlaides izplatītājiem.