Rekomendējam uzstādīt Jūsu datorā mūsu Atskaņotāja aplikāciju
Atšķirībā no skatīšanās caur pārlūk programmu, šī aplikācija-plejers darbojas uz dažādām OS un satur funkciju saglabāt ierakstu uz datora.

Lejupielādējiet atskaņotāju priekš
Linux Debian/Ubuntu i386 vai amd64


TV skatīšanās datorā

Lai skatītos TV, nav nepieciešams pirkt dekoderu. Apmaksājot piekļuvi, jūs varat izmantot visas mūsu televīzijas funkcijas caur datoru. Lai pieslēgtos, nepieciešams ievadīt savu lietotājvārdu un paroli. Visi pārējie, kuri vēlas izmantot šo pakalpojumu, var iegādāties abonementu Personīgajā Kabinetā. Ir pieejama arī izmēģinājuma piekļuve.

TV skatīšanās operētājsistēmai Microsoft Windows

Lai skatītos, Jums nepieciešams iestatīt VLC atskaņotāju ar spraudņiem (instalēšanas laikā obligāti atlieciet ķeksīšus iepretim opcijām: Mozilla plugin un ActiveX plugin), to var lejupielādēt bez maksas. VLC atskaņotāja lejupielādes un iestatīšanas instrukciju var lejupielādēt šeit kā (.PDF) 912KB. Pēc iestatīšanas restartējiet pārlūku, atkārtoti ieejiet vietnē un uzspiediet “Skatīties on-line”, ievadiet savu lietotājvārdu un paroli.

TV skatīšanās operētājsistēmai Apple MacOS

Lai skatītos, Jums nepieciešams iestatīt VLC spraudnis, to var lejupielādēt bez maksas. Spraudni vajag atarhivēt un pārvietot uz mapi ~/Library/Internet Plug-Ins/ pēc tam, datoru vēlams restartēt. Pašlaik, skatīšanās Web pārlūkā darbojas tikai Safari (x64 bit) un Mozilla Firefox (x64 bit).