Tehniskā palīdzība

Šīs sadaļas saturu mēs veidosim kopā ar Jums, dārgais klient, jo tikai Jūs, mūsu vērotājs, varat pateikt (nosūtot mums savus jautājumus un ieteikumus), kas Jums patīk un kas nē, un kā vislabāk izmantot mūsu pakalpojumus, rezultātā tas veicinās pakalpojumu uzlabošanu. Šajā sadaļā sniegti visbiežāk uzdotie jautājumi, informatīvie materiāli, instrukcijas, informācija par programmnodrošinājuma uzstādīšanu un atjaunināšanu.

pencil Attālinātā palīdzība

Lai saņemtu attālināto palīdzību, Jums būs nepieciešama programma TeamViewer. To Jūs varat lejupielādēt no oficiālas vietnes Windows vai MacOS operētājsistēmām. Mūsu speciālisti varēs ar Interneta palīdzību attālināti konfigurēt Jūsu datoru optimālai TV skatīšanai tā, it kā tie būtu ieradušies pie Jums un darbotos tieši pie Jūsu datora. Tādā veidā mēs sniedzam operatīvu atbalstu. Pēc TeamViewer palaides Jūs saņemsiet ID un paroli. Šos datus nepieciešams nosūtīt mums, mēs pieslēgsimies pie Jūsu datora un Jūs redzēsiet visu, ko dara mūsu speciālists.

pencil Ātruma pārbaude

Mūsu pakalpojums ļauj ātri un vienkārši izmērīt Jūsu Interneta pieslēguma ātrumu. Neaizmirstiet uzstādīt pareizo apraides serveri Jūsu profila iestatījumos. Ieteicamais pieslēguma ātrums mūsu serverim: no 2.5 līdz 3.5 Mbit/sek. (ārvalstu trafiks).

Izmērīt ātrumu

pencil Jautājumi un atbildesMūsu vietnes pārlūkošana un pakalpojuma izmantošana tiešām nav iespējama no Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Lietuvas un Latvijas. Izņēmumu nevar būt.
Minimālās prasības, lai skatītos video, pilnekrāna režīmā, mēs saucam Pentium4 2.8GHz, piekļuve internetam ar ātrumu ne mazāku par 2.5-3.5 Mbit/sek. (ārvalstu trafiks).
Šobrīd, tehnoloģiskā tiešraides aizkave ir no 1 sekundes līdz 10 sekundēm, atkarībā no Jūsu ģeogrāfiskās atrašanās vietas.
Nē, tādu iespēju mēs nenodrošinām.
Mēs nodrošinām pilnīgu bezmaksas izmēģinājuma piekļuvi uz 3 dienām. Kā iegūt izmēģinājuma pieeju un visu detalizēto informāciju, Jūs varat uzzināt sadaļā “Izmēģinājuma piekļuve”.

Noklikšķiniet uz sadaļas “Reģistrācija” un uzsāciet reģistrāciju. Reģistrācija notiek vairākos posmos un kopumā aizņem ne vairāk kā 3-5 minūtes.
Jūsu reģistrācija paredz turpmāku tehnisku atbalstu, un mums ir nepieciešams zināt Jūsu fizisko atrašanās vietu, lai sniegtu Jums vislabākās kvalitātes pakalpojumus.
Reģistrējoties, Jūsu tālruņa numurs ir obligāts, lai sniegtu Jums atbalstu pa tālruni, tieši tāpat kā pa e-pastu. Lūdzu, ievadiet savu tālruņa numuru bez atstarpēm, norādot valsts un zonas kodu.
Atteikties no mūsu pakalpojumiem ir ļoti vienkārši. Vienkārši uzrakstiet mums vēstuli uz klientu apkalpošanas daļu, norādot savu abonenta numuru un iemeslus. Jūsu konts tiks deaktivizēts apmaksātā mēneša beigās, un Jūs pa e-pastu saņemsiet apstiprinājumu.
Tas ir ļoti vienkārši. Jums vienkārši jāieiet sistēmā, izmantojot savu veco pieteikumvārdu un paroli, un jāaktivizē savs konts. Ja Jūs esat aizmirsis savu pieteikumvārdu vai paroli, noklikšķiniet uz “Aizmirsāt paroli?”. Atvērtajā lapā ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs dažu minūšu laikā nosūtīsim Jūsu paroli uz šo e-pastu.
Ja Jūs aizmirsāt savu pieteikumvārdu vai paroli, noklikšķiniet uz “Aizmirsāt paroli?”. Atvērtajā lapā ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs dažu minūšu laikā nosūtīsim Jūsu paroli uz šo e-pastu.
Ja, atverot logu ar videoatskaņotāju, Jūs redzat papildu logu, kas prasa Jums ievadīt pieteikumvārdu un paroli, tas nozīmē, ka Jūsu sesija ir beigusies, un šajā gadījumā Jums nepieciešams iziet no sistēmas un no jauna ieiet sistēmā, vai arī kāds jau skatās TV, izmantojot Jūsu pieteikumvārdu un paroli. Nekad un nevienam nedodiet savu informāciju TV skatīšanai, jo rezultātā par to maksāsiet Jūs, bet skatīsies visi citi.
Tiklīdz Jūs esat veiksmīgi reģistrējies, mēs automātiski nosūtām Jums pa e-pastu Jūsu pieteikumvārdu un paroli. Reizēm Jūsu pasta programma (Outlook, Yahoo, Hotmail) uztver mūsu pastu, kā surogātpastu, un liek to attiecīgajā mapē (Trash, Spam, Junk). Pārbaudiet visas mapes, un jūs atradīsiet mūsu ziņojumu. Ja Jūs tomēr vēl neesat no mums neko saņēmuši, lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs nosūtīsim Jums visu nepieciešamo informāciju, cik drīz vien iespējams.
Mēs nodrošinām pilnīgu bezmaksas izmēģinājuma piekļuvi uz 3 dienām. Kā iegūt izmēģinājuma pieeju un visu detalizēto informāciju, Jūs varat uzzināt sadaļā “Izmēģinājuma piekļuve”.
Ieejiet savā “Personīgais kabinets” un noklikšķiniet uz “Profils”. Sekojiet norādījumiem.

Šobrīd mēs pieņemam maksājumus, izmantojot kredītkartes Visa un MasterCard, visa procedūra notiek, izmantojot tiešsaistes maksājumu apstrādes sistēmu, visdrošāko apmaksas sistēmu Internetā. Visi maksājumi par pakalpojumiem tiek veikti tikai jūsu “Personīgajā kabinetā”.
Jā. Tiem, kuri vēlas apmaksāt pakalpojumus, izmantojot bankas pārskaitījumu, lūgums uzrakstīt mums, izmantojot saziņas veidlapu, un Jums tiks sniegti rekvizīti apmaksas veikšanai.
Jā. Tiem, kuri vēlas maksāt par pakalpojumiem, izmantojot PayPal, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot saziņas veidlapu, un Jums tiks sniegti rekvizīti apmaksas veikšanai.
Promokods – unikāls kods (ciparu un skaitļu kombinācija), nodrošina atlaidi un bonusus iegādājoties abonimentu. Ja Jums viņa nav, tad dotais lauks nav obligāts priekš aizpildīšanas. Promokodus izplata mūsu partneri akciju, prezentāciju vai pasākumu, organizēšanas laikā. Minimālā apmaksas summa pēc atlaides saņēmšanas €10.
Piegādes adrese tiek izmantota no Jūsu profila, ja adrese uzrādīta nepareizi, pirms veikt pasūtijumu nepieciešams izlabot piegādes adresi. Preces piegāde no noliktavas tiek veikta nākamajā darba dienā, pēc maksājuma saņemšanas. Piegāde tiek veikta no Vācijas ar ekspres-piegādes dienestu Deutsche Post. Piegādes termiņš sastāda 5-15 DARBA dienas, no izsūtīšanas brīža. Sūtijumu izsūtīšana notiek katru darba dienu no pirmdienas līdz piektdienai (izņemot svētku dienas), dienas pirmajā pusē. Pēc Jūsu pasūtijuma noformēšanas mēs informēsim Jūs caur e-pastu. Preču pārsūtīšana netiek veikta uz Krievijas, Ukrainas, Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas teritorijām.

Mūsu vietne sniedz pilnīga funkcionāla atbalstu pārlūkprogrammās Mozilla Firefox 3.5.5 un augstākai, IE 7.0 un augstākai, Apple Safari, Google Chrome, Opera 10.x. Jūsu pārlūkam ir jābūt Cookies un instalētam VLC atskaņotājam.
Iespējams, Jums nav instalēts vajadzīgās versijas VLC atskaņotājs. Mēs iesakām izmantot mūsu vietnē doto versiju.
Lūdzu, pārliecinieties, ka Jūsu ātrums atbilst minimālajām prasībām: 2.5-3.5 Mbit/sek. (ārvalstu trafiks), sava Interneta ātrumu Jūs varat pārbaudīt mūsu vietnē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tādi faktori kā “bezvadu pieslēgums” vai paralēli darbināmas programmas, kas paredzētas, lai lejupielādētu informāciju Internetā, var ietekmēt faktisko darba ātrumu.
EPG (Electronic Program Guide), elektroniskais programmu gids tiek automātiski nodrošināts kopā ar signālu plūsmu, diemžēl mēs nevaram veikt izmaiņas.
Mēs iesakām izmantot versiju, kas sniegta mūsu vietnē.
Visticamāk, Jums nav pietiekoša Interneta ātruma, lai skatītu plūsmas video. Jūs varat pārbaudīt savu ātrumu mūsu vietnē.
Ja Jūs vēlaties skatīties mūsu televīziju savā televizorā, Jums jāiegādājas pie mums TV-Dekoderi.
Visticamāk, šīs problēmas cēlonis ir tas, ka uz Jūsu datora instalēta vecāka vai pārāk jauna atskaņotāja versija. Mēs iesakām izmantot versiju, kas sniegta mūsu vietnē.
Problēmas var radīt antivīrusu programmas, ja instalēts Kaspersky Internet Security (tas traucē), ja pieslēgts caur Wi-Fi. Noskaidrot cēloni iespējams, izpildot komandrindas komandu “tracert stream1.TVoverNET”, un ja vienā no mezgliem būs skaitļi virs 50, tad Interneta savienojums ir slikts. Šī komanda parāda arī, kurā mezglā ir zaudējumi.
Ja Jums nav izveidota Vecāku parole un, lai iegūtu piekļuvi pieaugušo kanāliem, Jums nepieciešams izmantot Vecāku paroli pēc noklusējuma: “1111″.
Ja skatīšanās laikā parādās dažādu krāsu svītras, tad vispirms ir jāatjaunina videokartes dzinis. To var lejupielādēt no videokaršu izgatavotāja vietnes (modeli iespējams apskatīt Jūsu datora sistēmas uzstādījumos).
Ja kāds kanāls nedarbojas, tas nozīmē, ka tā avots Internetā ir pārslogots. Pēc kāda laika mēģiniet vēlreiz. Ja nedarbojas visi kanāli, iespējams, Jūsu savienojums ar Internetu nav aktīvs, pārbaudiet to.
Tas atkarīgs no kanāla avota.
Tas nepieciešams, lai ātruma krituma vai īslaicīga Interneta savienojuma pārtraukuma gadījumā, netiktu pārtraukts video vai audio (signāls).
Mēs atstājam aiz sevis tiesības mainīt telekanālu sarakstu, kuri iekļauti raidīšanas pakā, neizmantojot to ļaunprātīgi. Kā arī, mēs varam pievienot telekanālus telekanālu pakā. Pievienotie kanāli Jums parādīsies automātiski.
Iespējams Jūs izvēlējaties vienu no TV-kanālu kategorijām, izvēlieties kategoriju sarakstā “Visi kanāli”.

Detalizēta informācija un instrukcijas pakāpeniskām darbībām, lai atjauninātu programmatūru, pieejamas šeit.
Lai skatītos ar TV-Dekoderi Mag 250 micro, nepieciešams ieiet uzstādījumos (zobritenīts uz tālvadības pults) un servera starta portālā ierakstīt adresi: http://portal.tv-over.net Pārstartējiet pierīci, ievadiet Jūsu konta pieteikumvārdu un paroli.
Visticamāk ir problēma ar maršrutētāju, vai tā iestatījumiem. Lūdzu, sazinieties ar savu tīkla administratoru.
Pārbaudiet, vai televizors un TV-Dekoders ir pieslēgti. Pārbaudiet, vai uz televizora ir pareizi izvēlēts signāla avots. Pārbaudiet, vai pareizi pievienots kabelis, ar kuri TV-Dekoders pievienota televizoram.
Ja Jūsu televizoram ir HDMI izeja, maksimālās reproducēšanas kvalitātes iegūšanai vislabāk izmantot kabeli HDMI.
Jūs to varat novietot jebkurā vietā, kur iespējams pievienot TV-Dekoderi pie televizora un Interneta.
Ja Jūsu televizoram ir izeja RCA (tulpes) vai HDMI, tad pievienošana iespējama.
Nē, tādas iespējas nav.
Ar optisko izeju S/PDIF (kabelis iegādājams atsevišķi).
MAC adrese norādīta uz kastītes un garantijas talonā, kas pievienots TV-Dekoders. МАС adrese norādīta arī uz uzlīmes TV-Dekodera apakšā. Izvēlnē: Nospiediet “Set” vai “Setup” un zem “Sistēmas iestatījumi” atlasiet sadaļu “Informācija par ierīci”. WI-Fi adaptera MAC adrese norādīta uz paša adaptera.
Ar taustiņiem “Se”” vai “Setup” uz tālvadības pults jāieiet izvēlnē, atlasiet “Informācija par programmatūru” – versija.

Var. Ja Jūsu datorā uz Jūsu videokartes ir S-Video vai HDMI izeja, Jūs varat pieslēgt S-Video vai HDMI kabeli savam televizoram, datora audio izeju pie televizora audio ieejas un baudiet skatīšanos, sēžot uz dīvāna. Jūs varat arī pieslēgt audio un video signāla bezvadu raidītāju no Jūsu datora pie TV un baudīt skatīšanos.
Aplikācijas versija ar maksimāli atbalstītu funkcionālu tiek pašlaik izstrādāta.
Daži lietotāji skatās savu datoru monitoros, citi pieslēdz pie datora bezvadu adapteri, kas noraida signālu uz televizoru. daži abonenti pieslēdz datoru tieši pie televizora vai projektora, tādā veidā iegūstot līdz 59″ attēlu.
Šobrīd mēs raidām Maskavas laika zonā, Ziemeļamerikas austrumu piekrastes zonā (EST) un Ziemeļamerikas rietumu piekrastes zonā (PST).
Kompānijas vadība neveic tiešu kontaktu ar klientu. Jūs varat uzrakstīt mums uz e-pastu partners@tv-over.net, mūsu sekretāre izskatīs Jūsu ziņojumu.
Jūs varat uzrādīt novēlējumus par kanāliem, nosūtot paziņojumu uz support@tv-over.net.
Lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu atbalsta dienestu, izmantojot Live Chat, Skype vai e-pastu, un mēs atbildēsim 24 stundu laikā.

Sadaļā “Skatīties tiešsaistē” -> “Uzstādījumi” pievienota iespēja patstāvīgi pārslēgt apraides serveri. Ja rodas problēmas ar signāla “uzkāršanos”, pirms vēršanās pie atbalsta grupas, lūdzu, izmēģiniet apraidi no dažādām vietām.


pencil Jūsu TV-Dekodera MAG250 micro programmatūras atjaunināšana

Uzmanību: mēs neesam atbildīgi par jebkādām Jūsu darbībām ar TV-Dekoderi. Informācija par atjaunināšanu sniegta tikai informatīvos nolūkos un nav rokasgrāmata kādām darbībām no Jūsu puses!
Šajā sadaļā sniegtā informācija palīdzēs Jums atjaunināt Jūsu TV-Dekodera programmnodrošinājumu. Mēs iesakām regulāri atjaunināt programmnodrošinājumu, lai nodrošinātu pareizu pakalpojuma un visu funkciju darbību. Kā atjaunināt TVoverNET programmatūru uz TV-Dekodera?

pencil Rakstiet mums, ja neatrodiet vajadzīgo atbildi

Pašlaik mēs piedāvājam atbalstu krievu, latviešu un angļu valodās. Lai sazinātos ar mums, izmantojiet atbalstītu valodu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz Jūsu sapratni!
captcha